Šilumos Specai

+370 648 25 399 silumosspecai@gmail.com

Meniu

Pirtys

Šiluma, komfortas ir kokybė...

Įrenginėjame pirtis nuo A iki Z… Pirties sienas kalame išš liepos, kedro arba drebulės dailylenčių. Pastatome ir pajungiame pirčių krosnis. Konsultuojame visais klausimais susijusiais su pirčių irengimu.

Pirties įrengimas vyksta keliais etapais. Pradžioje įrengiamas atskiras medinis pirties karkasas, dedamas 5 cm storio akmens vatos sluoksnis, lubos ir grindys ššiltinamos 10 cm storio akmens vatos sluoksniu. Visose pirties sienose ir lubose dedama ššilumą atspindinčioji plėvelė. Pirties ir priešpirčio grindys įrengiamos su hidroizoliaciniu sluoksniu, pačios grindys iš akmens masės plytelių.

Pirtyje įrengta elektros instaliacija, ššalto ir karššto vandens padavimo ir nuotekų sistema. Įrengiama įštraukiamoji priverstinė ventiliacijos sistema. Pirties vidus gali būti iškaltas aukšščiausios rūšies liepos dailylentėmis. Gultai gaminami išš aukšštos kokybės medienos. Į pirties komplektaciją įeina stiklinės pirties durys, elektrinis arba kieto kuro pečius , pirtyje ššilumai ir karšščiui atsparūs ššviestuvai, pečiaus aptvaro grotelės, atloššai nugarai.